Zapraszamy do udziału w szkoleniu, które poprowadzi dla Państwa:

Pani Klaudia Rogalska – trener NODN w Rybniku.

Spotkanie odbędzie się w dniu 28.06.2021 r., od godz. 17:00 do 20.00.

Spotkanie będzie miało charakter zamknięty, kierowane jest tylko dla uczestników projektu Lekcja: Enter – lekcją przyszłości.

Link do spotkania otrzymacie Państwo w najbliższą niedzielę oraz w dniu spotkania. Podczas spotkania będzie możliwość rozmowy z trenerem.


Tematyka szkolenia:

Jak połączyć przygodę z nauką? Nigdy nie było to bardziej proste – połącz ekscytujące aktywności dla uczniów z nauką przedmiotu.

 

Odkrywaj świat, wspieraj kreatywność i rozwój uczniów. Twoi uczniowie niech odkryją świat książek i filmów odpowiednich do ich wieku i zainteresowań.   

 

Czy film może być interaktywny? Czy film może być… lekcją? Ależ oczywiście! Poznaj Interaktywne video z zadaniami – spraw by Twoja lekcja już nigdy nie była nudna

 

Czytać książkę, to wielka przyjemność. Napisać książkę, to podróż w nieznane. Chcesz spróbować swoich sił jako Autor opowiadań? Przewodnika po miejscach, które odwiedzasz, w którym spędzasz wakacje? Pamiętnika? Chcesz pożegnać swoje klasy w niezapomniany sposób? Chcesz prowadzić kronikę klasy lub szkoły w niekonwencjonalny sposób? Twoi uczniowie mają przygotować interaktywne projekty uczniowskie? Zapraszamy!

 

Quizy logiczne – łamigłówki, zagadki – to wszystko dla lubiących wyzwania intelektualne

 

Zapraszamy!

Facebook
Skip to content