Jesteśmy wpisani do Bazy Usług Rozwojowych

Zdobądź dofinansowanie na szkolenia lub doradztwo. Organizujemy również szkolenia na zamówienie.

Baza Usług Rozwojowych

Celem projektu jest podniesienie kompetencji i kwalifikacji Przedsiębiorców z firm z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich pracowników, poprzez dofinansowanie kosztów  udziału w usługach rozwojowych.

Nasz placóka posiada certyfikat jakości TGLS 1/08/2020, co pozwala nam świadczyć usługi dofinansowane z EFS.

Kto może skorzystać z dofinansowania?

Z dofinansowania mogą skorzystać mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz ich pracownicy, zatrudnieni na umowę o pracę. W niektórych subregionach również osoby indywidualne.

Pomoc dostępna jest dzięki Bazie Usług Rozwojowych, platformy, gdzie znajdziesz usługi rozwojowe i szkolenia, na które można uzyskać dofinansowanie.

Firma zarejestrowana w danym województwie może uzyskać dofinansowanie jedynie na warunkach dotyczących danego województwa i subregionu – na przykład firma z Katowic może ubiegać się o dofinansowanie w województwie śląskim w subregionie miasto Katowice.

Sprawdź listę operatorów w Twoim województwie.

Na co i jakiej wielkości dofinansowanie można uzyskać?

Dofinansowanie można uzyskać na kursy kwaliikacyjne, zawodowe,  szkolenia zamknięte i otwarte, warsztaty, coaching, usługę doradczą.

Poziomy dofinansowania przedsiębiorstw (maksymalnie można uzyskać 80% dofinansowania):

• mikro: 80%
  • małe: 70%
  • średnie: 50%

Poziomy dofinansowania dla małych i średnich firm mogą się zwiększyć do 80%,  jeśli firmy spełnią dodatkowe kryteria dotyczące: osób w wieku 50+, SMART, osób z niskimi kwalifikacjami.

Maksymalne kwoty dofinansowania w województwie śląskim:

• od 4 000 zł do 6 000 zł/ osobę lub
  • do 100 000 zł / firmę

Jak zdobyć dofinansowanie?

1. Wybierz z interesującą Cię usługę naszej placówki w Bazie Usług Rozwojowych.
  2. Następnie skontaktuj się z operatorem w Twoim województwie (lista operatorów) zgodnie z miejscem rejestracji firmy lub rejestracji filii lub oddziału firmy.

o              Operator pomoże wypełnić wniosek zgłoszeniowy i zweryfikuje poziom dofinansowania, a następnie przygotuje i podpisze z Tobą umowę. Podmiot świadczący usługę musi mieć zaznaczoną opcję możliwości świadczenia usług dofinansowanych.

o              Uwaga. W niektórych województwach kolejność może być odwrotna i w pierwszej kolejności trzeba udać się do Operatora, a następnie wybrać usługę

1. Zapisz się na wybrane szkolenia w Bazie Usług Rozwojowych
  2. Skorzystaj z usługi BiS Groups
  3. Pobierz fakturę i oceń usługę.
  4. Otrzymaj refundację – skontaktuj się z operatorem swojego województwa, z którym podpisywałeś umowę, otrzymaj odpowiednie dofinansowanie.

Jak otrzymać dofinansowanie na szkolenie zamknięte (dedykowane)?

1. Wybierz z naszej oferty interesujące Ciebie szkolenie, które chciałbyś przeprowadzić w formie zamkniętej i skontaktuj się z nami.

o              Usługi zamknięte nie są ogłaszane i nie są widoczne w Bazie Usług Rozwojowych. Przedsiębiorstwo, które chce skorzystać z usługi dedykowanej doprecyzowuje ustalenia bezpośrednio z instytucją szkoleniową, czyli BiS Groups i Niepublicznym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli.

1. Po uzgodnieniu zakresu tematycznego szkolenia, zamieścimy ofertę w Bazie Usług Rozwojowych. Będzie ona widoczna tylko dla zainteresowanego Klienta oraz Operatora.
  2. Skontaktuj się z operatorem w Twoim województwie. Operator pomoże wypełnić wniosek zgłoszeniowy i zweryfikuje poziom dofinansowania, a następnie przygotuje i podpisze z Tobą umowę.
  3. Zapisz się na szkolenie w Bazie Usług Rozwojowych. Opłać szkolenie.
  4. Skorzystaj ze szkolenia.
  5. Pobierz fakturę i oceń szkolenie.
  6. Otrzymaj refundację – skontaktuj się z operatorem swojego województwa, z którym podpisywałeś umowę, i otrzymaj odpowiednie dofinansowanie.